Beşiktaş Kültür Merkezi (BKM)
Beşiktaş Kültür Merkezi (BKM)

Beşiktaş Kültür Merkezi Resmi Youtube Kanalı BKM Filmleri iTunes'da! Yol Arkadaşım: https://goo.gl/XdywMT Kolonya Cumhuriyeti: https://goo.gl/A4BZ5v Tatlım Tatlım: https://goo.gl/qy9Dnb İstanbul Kırmızısı: https://goo.gl/Tm4BEC Fırıldak Ailesi: https://goo.gl/B4Pbwy Olanlar Oldu: https://goo.gl/Co1SoV Görümce: https://goo.gl/mNnt58 Ekşi Elmalar: https://goo.gl/hjzdFD Bir Baba Hindu: https://goo.gl/1DuhXr El Değmemiş Aşk: https://goo.gl/1n96cG Küçük Esnaf: https://goo.gl/Pn8U9i Annemin Yarası: https://goo.gl/TKtR1S Dedemin Fişi: https://goo.gl/DyHh5V Kocan Kadar Konuş: Diriliş: https://goo.gl/7smr5N Düğün Dernek 2: Sünnet: https://goo.gl/vnFUuK Hayat Öpücüğü: https://goo.gl/vsh3AK Kara Bela: https://goo.gl/ZzdAPq Niyazi Gül Dörtnala: https://goo.gl/Kwun4Y Kocan Kadar Konuş: https://goo.gl/smNTjd Bana Masal Anlatma: https://goo.gl/VU38vi İncir Reçeli 2: https://goo.gl/9RLbgP Deliha: https://goo.gl/mFGZDb Silsile: https://goo.gl/euXMWF

Subscribers

2,490,000

Views

2,821,606,638

Videos

5,661

YouTube ID

UCoe0QD045tgbTE6bsbRGU5w

Youtube Account Stats Summary ( LAST 15 ENTRIES )
Date Subscribers Views Videos
2019-09-07 Sat 2,385,750 - 2,697,008,370 - 5,770 -
2019-09-13 Fri 2,391,470 +5720 2,707,676,975 +10668605 5,776 +6
2019-09-22 Sun 2,390,000 -1470 2,723,866,453 +16189478 5,787 +11
2019-10-02 Wed 2,400,000 +10000 2,744,997,105 +21130652 5,810 +23
2019-10-09 Wed 2,420,000 +20000 2,765,895,694 +20898589 5,832 +22
2019-10-11 Fri 2,420,000 - 2,768,739,624 +2843930 5,836 +4
2019-10-12 Sat 2,430,000 +10000 2,772,942,259 +4202635 5,841 +5
2019-10-18 Fri 2,440,000 +10000 2,784,324,053 +11381794 5,850 +9
2019-10-20 Sun 2,440,000 - 2,789,848,562 +5524509 5,854 +4
2019-10-26 Sat 2,460,000 +20000 2,803,266,797 +13418235 5,862 +8
2019-10-30 Wed 2,460,000 - 2,813,291,306 +10024509 5,881 +19
2019-11-04 Mon 2,470,000 +10000 2,823,107,843 +9816537 5,881 -
2019-11-10 Sun 2,480,000 +10000 2,803,940,847 -19166996 5,640 -241
2019-11-15 Fri 2,490,000 +10000 2,815,239,216 +11298369 5,651 +11
2019-11-18 Mon 2,490,000 - 2,821,606,638 +6367422 5,661 +10
Total Summary +104250 +124598268 -109
Next update in 0 hours 0 minutes