Elokuent TV
Elokuent TV

"Elokuent TV" eshte kanali lider i informacionit shqiptar. Cdo lajm i dites vjen menjehere ne kanalin tone; tematikat e trajtuara jane: kronike,🗣gossip,📺TV,⚡lajme flash,⛅parashikimi i motit e shume te tjera. Abonohuni ne kanalin tone dhe mos harroni te klikoni tek 🔔 per te qendruar gjithmone te informuar! 🔴Ju falenderojme per vemendjen🔴

Subscribers

123,000

Views

130,852,170

Videos

18,007

YouTube ID

UCYVkzr8hG3nNXoSxRWqFRkA

Youtube Account Stats Summary ( LAST 15 ENTRIES )
Date Subscribers Views Videos
2020-04-23 Thu 121,000 - 127,741,068 - 17,318 -
2020-04-24 Fri 121,000 - 127,887,598 +146530 17,338 +20
2020-04-28 Tue 121,000 - 128,308,333 +420735 17,419 +81
2020-05-04 Mon 121,000 - 128,925,962 +617629 17,519 +100
2020-05-05 Tue 121,000 - 129,012,014 +86052 17,536 +17
2020-05-06 Wed 122,000 +1000 129,173,223 +161209 17,571 +35
2020-05-09 Sat 122,000 - 129,348,680 +175457 17,633 +62
2020-05-10 Sun 122,000 - 129,459,107 +110427 17,656 +23
2020-05-12 Tue 122,000 - 129,597,653 +138546 17,693 +37
2020-05-16 Sat 122,000 - 129,913,904 +316251 17,763 +70
2020-05-18 Mon 122,000 - 130,035,882 +121978 17,792 +29
2020-05-24 Sun 123,000 +1000 130,555,045 +519163 17,921 +129
2020-05-25 Mon 123,000 - 130,636,141 +81096 17,943 +22
2020-05-27 Wed 123,000 - 130,717,355 +81214 17,971 +28
2020-05-29 Fri 123,000 - 130,852,170 +134815 18,007 +36
Total Summary +2000 +3111102 +689
Next update in 0 hours 0 minutes