wideoprezentacje
wideoprezentacje

Witam na kanale poświęconym głównie publicystyce. Znajdziesz tu treści poruszające zarówno tematy popularne, jak i niszowe. Nie brakuje także polityki, odniesień do najnowszych wydarzeń oraz tematów społecznych, ekonomicznych i prawnych. Raz w tygodniu - w niedzielę o 21:00 - publikujemy zaś 1 Teorię Spiskową. Zapytania biznesowe - mail poniżej lub w opisie każdego nowego filmu. Cennik komercyjnego wykorzystania materiałów za każdorazowe użycie: "obrazek wyróżniający" vel "niestandardowa miniatura" - 1500 zł Fragment do 1 min - 3000 zł Fragment od 1 min do 10 min - 5000 zł Fragment powyżej 10 min - 10000 zł Miłego oglądania.

Subscribers

437,000

Views

159,782,094

Videos

3,116

YouTube ID

UCViVL2aOkLWKcFVi0_p6u6g

Youtube Account Stats Summary ( LAST 15 ENTRIES )
Date Subscribers Views Videos
2019-08-21 Wed 423,560 - 213,162,055 - 6,496 -
2019-08-25 Sun 423,814 +254 213,270,309 +108254 6,494 -2
2019-08-29 Thu 424,659 +845 144,927,112 -68343197 5,485 -1009
2019-09-08 Sun 425,965 +1306 145,985,729 +1058617 5,504 +19
2019-09-16 Mon 427,225 +1260 147,434,810 +1449081 5,530 +26
2019-09-24 Tue 428,000 +775 148,742,714 +1307904 5,549 +19
2019-09-25 Wed 429,000 +1000 148,942,266 +199552 5,551 +2
2019-10-01 Tue 430,000 +1000 149,982,199 +1039933 5,568 +17
2019-10-05 Sat 431,000 +1000 150,568,852 +586653 5,577 +9
2019-10-09 Wed 432,000 +1000 154,966,812 +4397960 5,605 +28
2019-10-14 Mon 432,000 - 155,502,156 +535344 5,615 +10
2019-10-23 Wed 434,000 +2000 156,872,715 +1370559 5,636 +21
2019-10-30 Wed 434,000 - 157,604,521 +731806 3,077 -2559
2019-11-10 Sun 435,000 +1000 158,882,124 +1277603 3,105 +28
2019-11-15 Fri 437,000 +2000 159,782,094 +899970 3,116 +11
Total Summary +13440 -53379961 -3380
Next update in 23 hours 59 minutes