Csonti Gaming
Csonti Gaming

Egy gamer vagyok, akit érdekelnek a videó játékok és a játék ipar, amikről szeretek a szórakozás mellett érdemben is megnyilatkozni. Rendszeresen próbálok ki és mutatok be új játékokat, készítünk gamer podcast-et és csinálok élő közvetítéseket az aktuális kedvenceimből. Ha felkeltette az érdeklődésedet a kínálat, nézz körül jobban a csatornán!

Subscribers

147,000

Views

54,868,802

Videos

3,082

YouTube ID

UCN5XTcPfZXsaEPevaP0VINQ

Youtube Account Stats Summary ( LAST 15 ENTRIES )
Date Subscribers Views Videos
2020-01-01 Wed 145,000 - 52,386,704 - 2,975 -
2020-01-25 Sat 146,000 +1000 52,871,439 +484735 2,993 +18
2020-02-24 Mon 146,000 - 53,471,962 +600523 3,016 +23
2020-02-29 Sat 146,000 - 53,526,919 +54957 3,021 +5
2020-03-03 Tue 146,000 - 53,581,820 +54901 3,023 +2
2020-03-06 Fri 146,000 - 53,605,088 +23268 3,024 +1
2020-03-16 Mon 146,000 - 53,745,084 +139996 3,029 +5
2020-03-26 Thu 146,000 - 53,915,849 +170765 3,037 +8
2020-04-04 Sat 146,000 - 54,067,107 +151258 3,044 +7
2020-04-10 Fri 147,000 +1000 54,193,431 +126324 3,048 +4
2020-04-18 Sat 147,000 - 54,313,162 +119731 3,054 +6
2020-04-29 Wed 147,000 - 54,487,410 +174248 3,063 +9
2020-05-05 Tue 146,000 -1000 54,574,726 +87316 3,067 +4
2020-05-12 Tue 146,000 - 54,654,463 +79737 3,071 +4
2020-05-25 Mon 147,000 +1000 54,868,802 +214339 3,082 +11
Total Summary +2000 +2482098 +107
Next update in 23 hours 59 minutes