OHA diyorum!
OHA diyorum!

OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz. Yapım: Mediakraft Turkey Yayın Hiz. A.Ş

Subscribers

5,600,000

Views

3,485,819,654

Videos

2,725

YouTube ID

UCMC76gnod0teGEDlpt3IHwA

Youtube Account Stats Summary ( LAST 15 ENTRIES )
Date Subscribers Views Videos
2020-05-21 Thu 5,590,000 - 3,448,727,848 - 2,714 -
2020-05-27 Wed 5,590,000 - 3,453,177,922 +4450074 2,716 +2
2020-05-28 Thu 5,590,000 - 3,453,921,303 +743381 2,716 -
2020-06-03 Wed 5,590,000 - 3,458,987,832 +5066529 2,716 -
2020-06-09 Tue 5,590,000 - 3,463,948,091 +4960259 2,717 +1
2020-06-12 Fri 5,590,000 - 3,466,614,901 +2666810 2,718 +1
2020-06-13 Sat 5,590,000 - 3,467,779,151 +1164250 2,720 +2
2020-06-15 Mon 5,590,000 - 3,469,810,933 +2031782 2,719 -1
2020-06-19 Fri 5,590,000 - 3,472,748,964 +2938031 2,721 +2
2020-06-22 Mon 5,590,000 - 3,475,107,016 +2358052 2,721 -
2020-06-23 Tue 5,590,000 - 3,475,839,336 +732320 2,723 +2
2020-06-25 Thu 5,590,000 - 3,477,358,840 +1519504 2,722 -1
2020-07-01 Wed 5,600,000 +10000 3,483,014,211 +5655371 2,724 +2
2020-07-02 Thu 5,600,000 - 3,484,394,082 +1379871 2,724 -
2020-07-03 Fri 5,600,000 - 3,485,819,654 +1425572 2,725 +1
Total Summary +10000 +37091806 +11
Next update in 0 hours 0 minutes