ZORIMAWI
ZORIMAWI

Zorimawi channel-ah hian Gospel, Lengzem/Lenglawng, YMA, Fam ngaih hla, Sermon, Fiamthu, Christmas etc.. a awm e. He'ng zingah hian tun hmaa phalna la lem lova ka upload sak hla thenkhat (hla hlui bikah) a awm nual a, Zaimi / Producer ten delete in duh chuan 9862355861 ah min hriattir u la, a lawmawm ngawt ang, ka lo delete zel dawn nia. Tin, video upload-sak duh in awm chuan min hrilh u la, ka lo upload sak zel ang che u. In hla promote-na kawngah ka tlin tawkin theih tawp ka lo chhuah zel ang. Ka lawm e. - HT Tluanga

Subscribers

349,000

Views

144,099,230

Videos

2,792

YouTube ID

UCGpOGelVdrQzwgRNU0la83A

Youtube Account Stats Summary ( LAST 15 ENTRIES )
Date Subscribers Views Videos
2019-08-25 Sun 314,814 - 130,053,834 - 2,733 -
2019-08-29 Thu 317,086 +2272 130,851,779 +797945 2,738 +5
2019-09-06 Fri 320,184 +3098 131,986,007 +1134228 2,744 +6
2019-09-07 Sat 320,618 +434 132,170,429 +184422 2,743 -1
2019-09-15 Sun 323,308 +2690 133,421,932 +1251503 2,750 +7
2019-09-24 Tue 326,000 +2692 135,030,971 +1609039 2,760 +10
2019-09-25 Wed 327,000 +1000 135,226,665 +195694 2,761 +1
2019-09-29 Sun 328,000 +1000 135,726,399 +499734 2,759 -2
2019-10-08 Tue 331,000 +3000 137,312,284 +1585885 2,769 +10
2019-10-11 Fri 332,000 +1000 137,833,559 +521275 2,769 -
2019-10-13 Sun 333,000 +1000 138,028,740 +195181 2,769 -
2019-10-22 Tue 337,000 +4000 139,648,271 +1619531 2,779 +10
2019-11-03 Sun 342,000 +5000 141,717,705 +2069434 2,786 +7
2019-11-10 Sun 346,000 +4000 143,078,787 +1361082 2,789 +3
2019-11-15 Fri 349,000 +3000 144,099,230 +1020443 2,792 +3
Total Summary +34186 +14045396 +59
Next update in 0 hours 0 minutes