Alaattin Çağıl 🇹🇷

Founder of @2roimedya | Altın Palmiye Ödüllü Sosyal Medya Uzmanı&Dijital Stratejist, @usmedorgtr Ege Bölge Başkanı, Yazar | info@alaattincagil.com @NaifDurgun

Followers

1,652,977

Following

1,468,845

Tweets

4,386

Likes

30558

Twitter ID

1632426716

Twitter Account Stats Summary ( LAST 15 ENTRIES )
Date Followers Following Tweets Likes
2019-02-10 Sun 1,627,455 - 1,352,272 - 4,265 - 30,681 -
2019-02-11 Mon 1,628,037 +582 1,354,866 +2594 4,268 +3 30,682 +1
2019-02-13 Wed 1,628,899 +862 1,360,623 +5757 4,272 +4 30,688 +6
2019-02-15 Fri 1,629,404 +505 1,362,671 +2048 4,277 +5 30,689 +1
2019-02-17 Sun 1,630,684 +1280 1,366,540 +3869 4,281 +4 30,678 -11
2019-02-21 Thu 1,632,955 +2271 1,374,358 +7818 4,296 +15 30,665 -13
2019-02-23 Sat 1,634,289 +1334 1,380,078 +5720 4,302 +6 30,644 -21
2019-02-24 Sun 1,634,950 +661 1,383,065 +2987 4,305 +3 30,635 -9
2019-03-03 Sun 1,638,540 +3590 1,399,646 +16581 4,330 +25 30,614 -21
2019-03-05 Tue 1,638,744 +204 1,402,730 +3084 4,334 +4 30,608 -6
2019-03-06 Wed 1,638,786 +42 1,404,778 +2048 4,335 +1 30,607 -1
2019-03-10 Sun 1,640,881 +2095 1,416,052 +11274 4,349 +14 30,600 -7
2019-03-12 Tue 1,642,079 +1198 1,421,204 +5152 4,355 +6 30,599 -1
2019-03-18 Mon 1,646,067 +3988 1,434,811 +13607 4,370 +15 30,576 -23
2019-03-23 Sat 1,652,977 +6910 1,468,845 +34034 4,386 +16 30,558 -18
Total Summary +25522 +121
Next update in 0 hours 0 minutes